Cimex Eradicator: aurugeneraator voodilutikatega võitlemiseks

Cimex Eradicator: aurugeneraator võitlemiseks voodilutikatega

Hüvasti lutikatele, ilma putukamürgita.

Cimex Eradicator suudab eemaldada voodilutikad ja nende munad kuumašoki tõttu, kuna need on väga tundlikud temperatuuri muutumisele. See on aurugeneraator, millele on ühendatud Polti ülemaailmne patendiga “Steam Disinfector” pihusti, kuumutab auru kuni 180 ° C. Vältimaks voodilutikatele iseloomulikku lõhna ja sulatades liimainet, mis seob mune pinnaga, eraldatakse auru HPMed pesuainega.


HÄVITAB 100% LUTIKATEST

KIIRE TOIMEAEG

ÜLIKUUM AUR – KUNI 180°C

EI KASUTATA PUTUKAMÜRKI


Hävitab 100% munadest: ülikuuma kuiva auru testitud efektiivsus

Katsed on näidanud ülikuuma kuiva auru efektiivsust voodilutikate hävitamisel kõigest mõne puhastuskorraga. Esimesel töötlemisel on Cimex Eradicatori ülikuum kuiv aur võimeline kõrvaldama 100% munadest ja enam kui 90% täiskasvanud putukatest. Katsed viidi läbi Pest 2000-Pest 3000-ga. Cimex Eradicatori eriline kasutegur on kuiv ja ülikuum aur, mis tekib boileris ja viiakse temperatuurini kuni 180 ° C paisumiskambris, mis paikneb Polti kogu maailmas patendeeritud “Steam Disinfector” otsikus.

Auru eelised: täiesti looduslik lahendus

Cimex Eradicator on madala keskkonnamõjuga meetod voodilutikate kõrvaldamiseks, mis ei vaja putukamürke. Pärast töötlemist on ruumid korduvkasutatavad kohe, oodata ei ole vaja, auru ja HPMed segu võib inimestega kokku puutuda. See on efektiivne, kiire ja auru voogu võib suunata pesitsuspiirkondadesse, et jõuda ka kõige raskemini ligipääsetavatesse nurkadesse.

Lõpp ebameeldivale lõhnale

Cimex Eradicatori kombinatsioon pesuvahendi HPMga on selle omaduste tõttu ideaalse toimega. HPMed on vee-alkoholilahus, mis suudab eemaldada voodilutikatest tingitud halbu lõhnu. Auru ja HPMed segu võib kasutada isegi inimeste juuresolekul, see hõlbustab munade eemaldamist pindadest ja orgaanilistest voodilutikate väljaheidete jälgedest.

Itaalia kvaliteet

Cimex Eradicator on Itaalias disainitud ja valmistatud toode, mis on kokku pandud Bulgaarroso tootmiskohas Como provintsis. Kogu tootmisprotsessi otsene kontroll võimaldab kasutatud materjalide kvaliteeti ja ohutust rangelt kontrollida. Isegi tootega kaasas olevad tarvikud on valmistatud Itaalias.