ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!
Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil.

 ESTO järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku ehk maksta osamaksete kaupa. Antud makselahendus teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

ESTO järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

ESTO järelmaksu tavatingimused on järgmised:

  • Intress alates 0%
  • Lepingutasu alates 0 eurost
  • Periood kuni 3 aastat

ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

Järelmaksu pakub ESTO AS. Igakuise osamakse suurus on 18.77 € ja krediidi kulukuse määr on 49.04% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 250€, intress 14.9% aastas (fikseeritud), lepingutasu 14.90€, haldustasu 0.90€/kuus, laenu tasumise periood 18 kuud. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.

ESTO pakub igaks otstarbeks ka väikelaenu, rohkem informatsiooni leiate meie kodulehelt www.esto.ee.