Forzaspira: Lecologico veefiltriga tolmuimeja

Forzaspira Lecologico veefiltriga tolmuimeja

Täiuslik puhastamine ja puhtam õhk

Forzaspira Lecologico on allergikutele mõeldud ideaalne tolmuimeja, kuna see takistab imetud tolmu keskkonda tagasi sattumist. Tolm on vette kinni püütud ja kõrvaldatud, ilma igasuguse tolmu tagastamiseta, välja arvatud puhastamisel, kui kogujat tühjendate. Tänu möödajuhtivale mootorile võib Forzaspira Lecologicoga vedelikke imada.


VEEFILTRIGA TOLMUIMEJASÜSTEEM

IMEB KUIVA MUSTUST JA VEDELIKKE

TOLMUKOTITA

SOBILIK ALLERGIKUTELE


Allergikutele soovitatav tolmuimeja

Veefiltri tehnoloogia teeb Forzaspira Lecologico kõige sobivamaks tolmuimejaks allergikutele. Veefilter genereerib mustuse kollektori sees olevat keerist, mis püüab tolmu ja mustuse ning takistab selle tagasi keskkonda sattumist. Lisaks võimaldab 4-etapiline filtreerimine ja HEPA H13 filter koguda  isegi kõige väikseimad osakesi, nagu näiteks õietolmu ja tolmulestasid. Õhuväljund ei ole mitte ainult puhtam, kuna see on tolmuvaba, vaid ka tervislikum. Pärast puhastamist eemaldatakse mustus ja lisandid veega ilma tolmu laialipaiskumiseta. Tänu tolmulestade tõhusale kõrvaldamisele on Forzaspira Lecologico saanud British Allergy Foundation heakskiidu pitseri.

Sobilik lastega ja lemmikloomadega peredele

Forzaspira Lecologico on varustatud spetsiaalse veefiltriga, mis võimaldab tolmu ja vedelike imamist. Kui majas on lapsi või lemmikloomi, on alati võimalik väikesteks õnnetustels: Forzaspira Lecologico on suurepärane liitlasene vee, piima, teraviljade kogumiseks ja kiireks koristamiseks. Veelgi enam, Forzaspira Lecologico imab muutumatu võimsusega, et vältida energia raiskamist.

Eemaldage mustus igast maja nurgast

Veefilter, filtreerimisetapid ja HEPA H13 filter muudavad Forzaspira Lecologico ideaalseks tolmuimejaks neile, kes soovivad puhtamat ja tervislikumat kodust keskkonda. Valikus on kaks erinevat mudelit, mis tagavad võimsa, pideva imemise. Neil on ka lai valik tarvikuid, sealhulgas harjad kõikide põrandakatete ja tarvikud erinevate pindade puhastamiseks. Forzaspira Lecologico Aqua Allergy Turbo Care mudelil on maksimaalse mugavuse tagamiseks juhtnupud käepidemel.