Originaalsus aastast 1978.

Vaporella ajalugu algas aastal 1978 ideede ja aimdusega, kuidas muuta profesionaalne seade kõigile kättesaadavaks igapäevaseks koduseks kasutamiseks. Vaporella revolutsiooniline triikimislahendus vallutas majapidamisi üle kogu maailma ja muutus tootekategooria tunnusnäoks. Boileriga triikraud ongi Vaporella. Äratuntav kujundus ja toote vastupidavus ei ole lihtsalt aja jooksul säilinud, vaid neid täiustatakse pidevalt. 40 aastase  arendamise tulemusel on valminud lihtsasti kasutatav ja profesionaalne boileriga triikraud La Vaporella. Triikimise tulevik traditsioone järgides.

10 AASTANE GARANTII

INNOVATIIVNE KATLAKIVIVASTANE TEHNOLOOGIA

EKSKLUSIIVNE 360° FLUID CURVE TEHNOLOOGIAGA TALD

UNIVERSAALNE PROGRAMM

PIIRAMATU AURU VÕIMALUS

Pika elueaga boiler, mis ei vaja hooldust 

10 aastane garantii* katlakivi tekke vastu ja hooldus ei ole vajalik. La Vaporella kõrgsurveboiler NO CALC LONGLIFE TEHNOLOOGIAGA ennetab katlakivi negatiivset mõju ja tagab boileri pikema eluea ilma hoolduseta. Sptesiaalne disain – katlakivi püüdev seade ja katlakivivastane filter – püüavad kinni ka kõige väiksemad katlakivi osakesed ja kaitsevad boileri osasid nii, et hooldust ei ole vaja teostada. Veelgi enam, spetsiaalne alumiiniumsulam neutraliseerib kraanivee lisandite mõju.

* Garantiitingimusi vaata siit >>

Triikimine pole kunagi olnud nii lihtne, kiire ja tõhus.

Innovatiivne kumer ja kriimuvastase kattega triikimisplaat tagab parimad tulemused juba ühe liigutusega. Spetsiaalne kumer kuju võimaldab lihtsasti triikida igas suunas, isegi tagurpidi, ja vältida kortsude moodustumist. Suurepärane siledus ka nööpide, taskute ja kraede ümber. Sileduse tagavad ka plaadil olevad eksklusiivsed sooned ja kahekordne keraamiline kate, mis võimaldavad auru ühtlast jaotumist; peale selle saavutab triikraud sileduse isegi kõige raskemates alades ja auru kontsentreeritus silub kergelt ka kõige karmimad kortsud. Triikraua käepidemel olevad LED-märgutuled näitavad kohe, milline triikimise etapp on parasjagu käsil.

Stressivaba ja nauditav triikimine.

La Vaporella on disainitud just Sulle! Loodud Sinu igapäevasteks toimetusteks, selleks, et muuta triikimine mitte ainult kohtustuseks, vaid ka nauditavaks kogemuseks. Nutikas triikimisprogramm seadistab auru surve ja triikimisraua kuumuse materjalile sobivaks. La Vaporella on triikimiseks valmis 2 minutiga, võimaldades triikida ka kõige kiiremates olukordades. Universaalne triikimisprogramm on sobilik kõikide kangaste triikimiseks. Turbo programm aitab eemaldada ka kõige sügavamad kortsud ja triikida ka kõige tugevamat kangast.

La Vaporella tagab mugavuse: pulseeriv aurujuga võimaldab triikida regulaarse inveralliga eralduva aurujoaga, samas ei pea pidevalt aurunuppu vajutama. Väheneb pinge sõrmedele ja randmetele. Sobib ka vertikaalseks triikimiseks, et anda kiiresti jakkidele ja kleitidele värske välimus. Tänu eemaldatavale veepaagile saate seda täita kiiresti ja lihtsasti igal ajal.Seadmel ka eemaldatav triikraua alus, kuhu on mugav triikrauda asetada.

Usaldusväärne, võimas ja intelligentne: see on La Vaporella!