Aurupuhasti Vaporetto Pro 70

319.00 

Tarneaeg: 3 - 4 nädalat

Aurupuhasti sügav- ja hügieeniliseks puhastuseks

Kaitsekorgiga Vaporetto Pro 70 on täiuslik seade eri- ja sügavpuhastustöödeks (kappide puhastamine, rõivaste värskendamine, plaadivuukide, grillrestide, tugitoolide, rattavelgede ning mootorite ja mootorrataste puhastamine), samuti igapäevaseks puhastamiseks. AurupuhastigaVaporetto Pro 70 saate puhastada igat tüüpi pindasid tänu komplekti kuuluvatele tarvikutele, mis on alati käeulatuses.

  • Kõrsurveboiler, kuni 4 bar
  • Turvakork
  • Reguleeritav auruväljund kuni 90 g/min
  • 7 lisatarvikut
  • Valmistatud Itaalias
Heaks kiidetud Briti allergia sihtasutuse poolt Sobib ka eripuhastuseks turvakork Puhastab kemikaalideta
Heaks kiidetud Briti
allergia sihtasutuse poolt
Sobib ka eripuhastuseks Turvakork Puhastab kemikaalideta
Vaporetto Pro 70 kasutusjuhend

Tootekood: PTEU0261 Kategooria:

Toote omadused

Vaporetto Pro 90 Turbo
Auru sügavpuhastuse jõud: hävitab ja eemaldab 99,99%  eostest, bakteritest ja viirustes

Sõltumatu labori poolt tehtud katsed näitavad, et Vaporetto tooted eemaldavad kuni 99,99% bakteritest, seentest ja hallitusest, mis võimaldab saavutada sügavpuhastuse tulemused.

Vaporetto 70
Kauakestvam puhastus

Aurupuhastiga Vaporetto Pro 70 muudetakse vesi auruks kõrgsurveboileris. Auru regulaarne kasutamine võimaldab puhastada kõiki pindasid kodus tervisele ohutul viisil. Lisaks mustuse lahustamisele sügavpuhastab aur ka pindasid, mistõttu need püsivad kauem puhtana.

Vaporetto 70
Tolmu- ja allergeenivaba õhk kodus

Auru kasutamisega eemaldate õhust tolmuosakesed, säilitades kodus tervislikuma keskkonna. Kasulik tööriist allergikutele.

Vaporetto 70
Turvakork

Tehnoloogia, mis on ohutuse teenistuses.Patenteeritud Vaporetto turvakork, mida ei saa lahti keerata juhul, kui boileris on minimaalnegi jääkrõhk, ning mis välistab õnnetusjuhtumid.

Valmistatud itaalias
Kvaliteet – valmistatud Itaalias

Vaporetto Pro 70 on täielikult valmistatud Itaalias. Igale tootmisetapile on pööratud suurt tähelepanu, mis garanteerib lõpptoote kvaliteedi.

Vaporetto 70
Loodussõbralik puhastusmeetod

Aurupuhastus on kõige ökoloogilisem viis oma kodu puhastamiseks. Tegelikult kasutab see gaasilisele kujule muundatud vee looduslikku jõudu ilma lisandite ja puhastusvahenditeta. See tähendab teie sääste ja keskkonna kaitsmist.

Vaporetto 70
Praktiline tarvikute panipaik

Vaporetto Pro70 esiosas asub praktiline panipaik, mis mahutab erinevaid komplekti kuuluvaid tarvikuid. See võimaldab tarvikute hõlpsat kättesaamist puhastuse ajal ning nende püsimist korralikult omal kohal pärast puhastamise lõpetamist.

Vaporetto 70
Kõigile põranda tüüpidele

Aurupuhastiga Vaporetto Pro 70 võib puhastada igat tüüpi põrandaid: keraamikast parketi, marmori ja plaatideni. Olenemata teie kodus olevast põranda tüübist, saate seda puhastada ja desinfitseerida ühe etapina.

Vaporetto 70
Plekid ei ole enam probleem

Kasutades kontsentraatori tarvikut, saate aurujuga suunata, et suurendada võimsust ja lahustada kõige tõrksamadki plekid. Võimsuse suurendamiseks lisage hari ning isegi kõige probleemsemad plekid eemaldatakse.

Tarvikud

Vaporetto ProPõranda- ja vaibahari

Hari, mis on ette nähtud erinevat tüüpi põrandate (nt plaadid, parkett, keraamika ja marmor), aga ka vaipkatete ja vaipade puhastamiseks. Võib kasutada lapiga või ilma selleta.

Vaporetto Pro 80Aknapuhastushari

Käsitsi kasutamiseks mõeldud aknapuhastushari eemaldab eelnevalt auruga lahustatud mustuse.

Vaporetto ProVäike hari

See hari on ette nähtud väiksemate pindade puhastamiseks. Harja võib kasutada koos komplekti kuuluva puhastussokiga. Sobib eelkõige polstermööbli kanga, velveti ja naha (eemalt), auto salongide, väga määrdunud tuuleklaaside, väikeste klaaspindade, plaatide, kapiuste jm uste ning teiste väikeste pindade puhastamiseks.

Vaporetto Pro Aurukontsentraator + hari

Aurukontsentraator sobib hästi suunatud puhastustöödeks. Seda võib kasutada koos väikese nailonharjastega harjaga, et lisada abrasiivi jõudu auru loomulikule tugevusele.

põrandalappPõrandalapp

Mikrofiibrist lapp, mis kinnitatakse harja külge auruga lahustatud mustuse kokkukogumiseks. Sobib igat tüüpi põrandatele.

Puhastussokk

Pehme puhastussokk on ette nähtud aurupuhastuse ajal lahustunud mustuse kokkukogumiseks. Kasutatakse koos väikese harjaga.

Vaporetto ProKalstop

Komplekti kuulub 2 pudelikest Kalastopi, mis on spetsiaalne katlakivi vastane vahend boileriga seadmetele. Toode on valmistatud taimedest, see on inimestele ohutu, hõlpsasti biolagunev ja kahjutu keskkonnale. Regulaarse kasutamise korral takistab katlakivi teket ja parandab auruedastust, hoides teie seadme kauem laitmatus töökorras.

lehterLehter

Võimaldab boileri kiiret täitmist, vältides mahavoolamist.

Tehniline info

Töö autonoomia 1,3 l
Mõõtmed (P × L × K) 31 × 44,5 × 30,5 cm
Lisatarvikud 7
Reguleeritav auruväljund Jah, kuni 90 g/min
Boileri materjal Spetsiaalne alumiiniumisulam Extra Alp
Harjahoidik Jah
Torude hoidik Jah
Kaal 5,25 kg
Max võimsus 1500 W

Toitejuhtme pikkus 7,5 m
Rattad Jah
Madala veetaseme signaal Jah
Lapselukk Jah
Süsteem Ohutuskorgiga surveboiler
Auru valmisoleku indikaatortuli Jah
Soojenemisaeg (min) 10 min
Tarvikute panipaik Jah
Tootekood PTEU0261