Allahindlus!

Aurupuhasti Vaporetto Pro 80

419.00  325.00 

Laos (saab järeltellida)

Tarneaeg: 1 – 3 tööpäeva

Aurupuhasti kodus kasutamiseks, piiramatu autonoomiaga, valmistatud Itaalias

Vaporetto Pro 80 on võimas aurupuhasti, mis on välja töötatud ja valmistatud Itaalias. Seade pakub piiramatut töö autonoomiat ning seda võib kasutada sügavpuhastuseks tänu surveboileris tekitatud auru võimsusele. Lisaks tähendab suur arv komplekti kuuluvaid lisatarvikuid ja auru reguleerimise võimalus ka seda, et igat pinda saab puhastada kõige tõhusamal viisil.

  • Kõrgrõhuboiler, kuni 4,5 bar
  • Piiramatu töö autonoomia
  • Reguleeritav auruväljund kuni 110 g/min
  • 6 lisatarvikut
  • Valmistatud Itaalias
Heaks kiidetud Briti allergia sihtasutuse poolt Sobib ka eripuhastuseks Hävitab ja eemaldab 99,99% eostest ja bakteritest* Puhastab kemikaalideta
Heaks kiidetud Briti
allergia sihtasutuse poolt
Sobib ka eripuhastuseks Hävitab ja eemaldab
99,99% eostest ja bakteritest*
Puhastab kemikaalideta
Vaporetto Pro_90 Turbo ja Pro 80 kasutusjuhend

Tootekood: PTEU0262 Kategooriad: ,

Toote omadused

Vaporetto Pro 90 Turbo
Hävitab ja eemaldab 99,99% eostest, bakteritest ja viirustest*: täielikult hügieenilised tulemused

Auru desinfitseeriv toime on kinnitatud sõltumatu labori poolt teostatud katsetega, mille alusel leiti, et Vaporetto tooted eemaldavad kuni 99,99% bakteritest, seentest ja hallitusest.

*Ettevõttevälise sõltumatu labori tehtud katsed näitavad, et Polti Vaporetto hävitab ja eemaldab 99,99% enamlevinud eostest, bakteritest ja viirustest.

Sügavpuhastus ilma puhastusvahenditeta

Vaporetto Pro 80 on suurepärane seade terve kodu sügavpuhastuseks. Tegelikult lahustab võimas kuiv aur mustuse, tagades laitmatud tulemused ning säästes aega ja energiat, kusjuures puhastusvahendeid pole vaja kasutada.

Vaporetto Pro 90 Turbo
Liitlane allergia vastu

Vaporetto Pro 80 on saanud prestiižse Briti Allergia Sihtasutuse heakskiidu kui toode, mis eemaldab tõhusalt tolmulestad. Vaporetto kasutamine muudab õhu teie kodus palju tervislikumaks ning sobib seetõttu suurepäraselt lastetubade puhastamiseks.

Vaporetto Pro 90 Turbo
Energiatõhusus

Spetsiaalne boiler, mis on valmistatud alumiiniumisulamist Extra Alp, hajutab soojust palju tõhusamalt, mis tähendab, et soojenemine toimub kiiremini ning boileris olev vesi muutub auruks kõigest mõne minutiga.

Valmistatud itaalias
Valmistatud Itaalias, mis on väärtus omaette

Vaporetto Pro 80 on välja töötatud Itaalias ja ka valmistatud sealses Como provintsis asuvas Polti tehases. Me usume, et see garanteerib kvaliteetse toote, mille valmistamisel on tähelepanu pööratud igale etapile.

Pidev täitmine, katkestusteta puhastamine

Tänu automaatsele täitmissüsteemile saab boilerit veega varustavat paaki täita igal ajal, mis võimaldab teil jätkata puhastamist seni, kuni töö on valmis.

Iga asi omal kohal, kõik käeulatuses

Vaporetto Pro 80 sisaldab praktilist panipaika, kuhu saab mahutada lisatarvikud, mis asuvad korralikult omal kohal ja käeulatuses.

Tõhus isegi plaadivuukide puhastamisel

Kasutades aurukontsentraatorit kas üksi või koos harjaga, saab tõhusalt puhastada plaadivuuke, eemaldades nendesse imeväikestesse tühimikesse kleepunud mustuse.

Isegi terass hakkab särama

Oma harjastega võib Vaporetto Pro 80 puhastada isegi rõdusid ja terrasse tänu kahekordsele puhastustoimele: harjaste abrasiivse toimega ühendatud surveauru jõud annab rahuldava tulemuse.

Tarvikud

Vaporetto ProPõranda- ja vaibahari

Hari, mis on ette nähtud erinevat tüüpi põrandate (nt plaadid, parkett, keraamika ja marmor), aga ka vaipkatete ja vaipade puhastamiseks. Võib kasutada lapiga või ilma selleta.

Vaporetto Pro 80Aknapuhastushari

Käsitsi kasutamiseks mõeldud aknapuhastushari eemaldab eelnevalt auruga lahustatud mustuse.

Vaporetto ProVäike hari

See hari on ette nähtud väiksemate pindade puhastamiseks. Harja võib kasutada koos komplekti kuuluva puhastussokiga. Sobib eelkõige polstermööbli kanga, velveti ja naha (eemalt), auto salongide, väga määrdunud tuuleklaaside, väikeste klaaspindade, plaatide, kapiuste jm uste ning teiste väikeste pindade puhastamiseks.

Vaporetto Pro Aurukontsentraator + hari

Aurukontsentraator sobib hästi suunatud puhastustöödeks. Seda võib kasutada koos väikese nailonharjastega harjaga, et lisada abrasiivi jõudu auru loomulikule tugevusele.

põrandalappPõrandalapp

Mikrofiibrist lapp, mis kinnitatakse harja külge auruga lahustatud mustuse kokkukogumiseks. Sobib igat tüüpi põrandatele.

Puhastussokk

Pehme puhastussokk on ette nähtud aurupuhastuse ajal lahustunud mustuse kokkukogumiseks. Kasutatakse koos väikese harjaga.

Vaporetto ProKalstop

Komplekti kuulub 2 pudelikest Kalastopi, mis on spetsiaalne katlakivi vastane vahend boileriga seadmetele. Toode on valmistatud taimedest, see on inimestele ohutu, hõlpsasti biolagunev ja kahjutu keskkonnale. Regulaarse kasutamise korral takistab katlakivi teket ja parandab auruedastust, hoides teie seadme kauem laitmatus töökorras.

Tehniline info

Töö autonoomia Piiramatu
Mõõtmed (P × L × K) 31 × 44,5 × 30,5 cm
Lisatarvikud 11
Reguleeritav auruväljund Jah, kuni 110 g/min
Boileri materjal Spetsiaalne alumiiniumisulam Extra Alp
Harjahoidik Jah
Torude hoidik Jah
Kaal 5,8 kg
Max võimsus 1100 W

Toitejuhtme pikkus 7,5 m
Rattad Jah
Madala veetaseme signaal Jah
Lapselukk Jah
Süsteem Piiramatu autonoomiaga surveboiler
Auru valmisoleku indikaatortuli Jah
Soojenemisaeg (min) 6 min
Tarvikute panipaik Jah
Tootekood PTEU0262