Aurumopp Vaporetto SV420 Frescovapor

149.00 

Laos ( Tarneaeg 1 - 3 tööpäeva )

Aurumopp, mille aur puhastab ja kõrvaldab Teie kodust mistahes halvad lõhnad.

Vaporetto SV420 Frescovapor aurumopp tapab ja kõrvaldab 99,9% mikroorganismidest ja bakteritest. Ühe puhastuskorraga saab kodu auruga puhtaks ja lõhnavabaks tänu Vaporforce harja sisse paigutatud Frescovapor dosaatoriga.

  • Frescovapor deodorandi dosaator
  • Soojeneb üles 15 sekundiga
  • Auru reguleerimine
  • Eemaldatav mahuti

 

Eemaldab teie kodust ebameeldiva lõhna Kõrvaldab viirused, seened ja bakterid Katlakivi filter sobilik kõikidele pindadele
Eemaldab teie kodust ebameeldiva lõhna Kõrvaldab viirused, seened ja bakterid Katlakivi filter Ideaalne kõikidele pindadele
Vaporetto SV400 ja SV420 kasutusjuhend

Tootekood: PTEU0273 Kategooria:

Toote omadused

mitmele pinnale
Puhastab kõik pinnad

Vaporetto SV420 Frescovapor aurumopp sobib kõikidele põrandatüüpidele: kõva või pehme pinnakattega põrandatele, linoleumile, vaipkatetele ja vaipadele. Ning tänu auru reguleerimise võimalusele saab selle toimet optimeerida igale pinnale.

vaporforce hari
Vaporforce suur hari

Uuel harjal on suur pind auru pihustamiseks, mis kombinatsioonis suurepärase paindlikkusega võimaldab Teil jõuda kõige raskemate nurkadeni ning tagada tõhusama puhastuse.

puhas ja lõhnastatud kodu
Puhas ja lõhnav kodu

Vaporetto SV420 Frescovapor aurumopiga saate ühe puhastuskorraga puhta kodu ja kõrvaldate halvad lõhnad. Tänu harja sisse paigutatud dosaatorile seguneb aur Frescovapor deodorandiga ning selle tulemuseks on puhas ja lõhnav kodu.

katlakivi filter
KATLAKIVI FILTER

Seadmesse sisseehitatud filter vähendab mineraalsoolade läbipääsu ja katlakivi teket, võimaldades kasutada tavalist kraanivett; Järgige alati kasutusjuhendit ning kontrollige filtri sobivust Teie piirkonna veekaredusega. Katlakivi filtrit on lihtne asendada, mis tagab paremad puhastustulemused ja pikendab seadme kasutusiga.

peatab baketerid
Peatab mikroorganismid ja bakterid

Aur on kõige tõhusamaks lahenduseks kodu sügavpuhastuseks, laboritestid näitavad, et Vaporetto SV420 Frescovapor aurumopiga saab tappa kuni 99,9% mikroorganismidest.*
*Vaporetto aurumopp kõrvaldab 99,9% kõige tavapärasematest mikroorganismidest ja bakteritest, nagu näiteks Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Aspergillus brasiliensis, Salmonella enterica tingimusel, et pinnad on eelnevalt tolmuimejaga puhastatud ja aurumoppi kasutatakse vastavalt kasutusjuhendi juhisetele.

sulgkerge
Kerge, kompaktne ja kergesti juhitav

Kui väikesed mõõtmed on eeliseks! Vaporetto SV420_Frescovapor aurumopp on kerge ja kompaktne ning võimaldab Teil puhastada praktiliselt ja lihtsalt: ühe käega.

ka kõige kangekaelsema mustuse vastu
Eemaldab isegi kõige raskemad plekid

Tänu harja harjastele saab paakunud mustuse tõhusalt eemaldada auru ja harjaste abrasiivsuse koosmõjul.

täitmine
TÄITKE MAHUTI OTSE VEEKRAANIST

Eemaldatava mahuti kasutamine hoiab ära häirivate plekkide tekkimise põrandal. Asetage see lihtsalt veekraani alla ning täitke see Teile sobival ajal.

käed vaba süsteem
Lihtne, käed-vabad kasutamine

Kanga paigaldamine ja eemaldamine toimub käed-vabad põhimõttel: selle paigaldamiseks asetage hari kanga kohale ning vajutage kergelt ning kanga eemaldamiseks pärast kasutamist asetage oma jalg sakile, mis on ettenähtud selle hoidmiseks maapinnala ja tõstke hari üles.

Tarvikud

deodorantFrescovapor deodorant

Spetsiaalne deodorant, mis on ettenähtud segamiseks auruga. See sisaldab looduslikke ained ja võitleb lõhnadega. Seadmega on kaasas 200 ml pudel.

põrandalappPõranda puhastuslapp

Praktilist, kõrge imavusega mikrokiudlappi on lihtne paigaldada ning see kogub kokku auru poolt sulatatud mustuse.

vaiba tarvikVaipade/vaipkatete tarvik

Maksimaalse kasutusmugavuse tagamiseks on lihtsalt paigaldatav ja eemaldatav raam vajalik aurumopi liigutamiseks vaipkatete ning ka vaipade peal.

Tehniline info

Töötamise autonoomsus Piiramatu
Mahuti maht 0,3 l
Mõõdud (PxLxK) 32 x 20 x 112
Frescovapor dosaator Jah
Katlakivi filter Jah
Parkimissüsteem Jah
Kaal 2,2 kg

Maksimaalne võimsus 1500 W
Töötamise ulatus 5,5 m
Auru reguleerimine Jah
Eemaldatav mahuti Jah
Süsteem Auromopp
Auru valmisoleku näidik  Jah
Soojenemisaeg (min) 15 sekundit
Toote kood PTEU0273