Allahindlus!

Aurumopp Vaporetto SV440 Double

169.00  98.00 

Tarneaeg: 1 – 3 päeva

Aurumopp ja käsi-aurupuhasti: kaks toodet ühes kõikide pindade puhastamiseks.

Vaporetto SV440 Double aurumopp ühendab endas ühe seadme kaks funktsiooni: aurumopp ja käsipuhasti kuni 15 erineva pinna puhastamiseks. Kerge ja mugav, tapab ja kõrvaldab 99,9% mikroobidest ja bakteritest. Lisaks sellele tagab kogu majapidamises põhjaliku hügieeni ja sisseehitatud eksklusiivse Frescovapor deodorandi dosaatori abil värske lõhna leviku.

  • Kaks toodet ühes: aurumopp ja käsipuhasti
  • Frescovapor deodorandi dosaator
  • Kiire ülessoojenemise aeg, kuni 15 sekundit
  • Katlakivi filter

 

Eemaldab teie kodust ebameeldiva lõhna Kõrvaldab viirused, seened ja bakterid Katlakivi filter kõikidele pindadele (15 ühes)
Eemaldab teie kodust ebameeldiva lõhna Kõrvaldab viirused, seened ja bakterid Katlakivi filter kõikidele pindadele (15 ühes)
Vaporetto SV440 kasutusjuhend

Tootekood: PTEU0274 Kategooriad: ,

Toote omadused

mitmele pinnale
Mitmele pinnale: 15 ühes

Tänu aurumopi ja käsipuhasti topeltpuhastusrežiimile võimaldab Vaporetto SV440_Double puhastada kuni 15 erinevat pinda: parkett, keraamiline plaat, marmor, vaipkatted ja vaibad, pliidiplaadid, õhupuhastid, kraanid, vannitoa sisustus, vuugivahed, aknad ja peeglid, polsterdus (diivanid, tugitoolid, padjad ja madratsid), uksed ja garderoobiuksed, radiaatorid, kardinad, riided ja taimed.

suur hari
Vaporforce suur hari

Uuel harjal on suur pind auru pihustamiseks, mis kombinatsioonis suurepärase paindlikkusega võimaldab Teil jõuda kõige raskemate nurkadeni ning tagada tõhusama puhastuse. Paakunud mustus ei ole enam probleemiks tänu harja tagaosas asuvatele integreeritud harjastele, mis lisavad auru võimsusele oma abrasiivse toime.

lõhnastatud kodu
Lõhnastatud kodu

Vaporetto SV440_Double kombineerib endas auru hügieenilise mõju ning halva lõhna kõrvaldamise. Tänu harja integreeritud Frescovapor dosaatorile seguneb aur deodorandiga ning selle tulemuseks on puhas ja lõhnav kodu.

mugav kasutada
Mugav puhastamine

Käsi-aurupuhasti režiim võimaldab Teil puhastada mitmeid erinevaid pindasid ning tagada kogu majapidamises hügieen eelistega, mida ei anna saavutada mistahes pesuvahendite kasutamisega.

kõrvaldab bakterid
Kõrvaldab 99.9% bakteritest ja mikroobidest *

Aur on kõige tõhusamaks lahenduseks kodu sügavpuhastuseks: ühe liigutusega kõrvaldatakse kuni 99,9% viiruseid, mikroorganisme ja baktereid.
*Vaporetto aurumopp kõrvaldab 99,9% kõige tavapärasematest mikroorganismidest ja bakteritest, nagu näiteks Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Aspergillus brasiliensis, Salmonella enterica tingimusel, et pinnad on eelnevalt tolmuimejaga puhastatud ja aurumoppi kasutatakse vastavalt kasutusjuhendi juhisetele.

Kerge, kompaktne ja kergesti juhitav

Vaporetto SV440 Double puhastiga on võimalik sundimatu puhastamine: see on väike ja kergesti juhitav ning muudab majapidamistööd lihtsamaks.

kiire ettevalmistus
Kiire ja lihtne ettevalmistamine

Kanga paigaldamine ja eemaldamine toimub käed-vabad põhimõttel: selle paigaldamiseks asetage hari kanga kohale ning vajutage kergelt ning kanga eemaldamiseks pärast kasutamist asetage oma jalg sakile, mis on ettenähtud selle hoidmiseks maapinnal ja tõstke hari üles. Lisaks sellele annab roheline tuli 15 sekundi pärast märku, et seade on kasutusvalmis.

TÄITKE MAHUTI OTSE VEEKRAANIST

Eemaldatava mahuti kasutamine hoiab ära häirivate plekkide tekkimise põrandal. Asetage see lihtsalt veekraani alla ning täitke see Teile sobival ajal.

katlakivi filter
KATLAKIVI FILTER

Seadmesse sisseehitatud filter vähendab mineraalsoolade läbipääsu ja katlakivi teket, võimaldades kasutada tavalist kraanivett; Järgige alati kasutusjuhendit ning kontrollige filtri sobivust Teie piirkonna veekaredusega. Katlakivi filtrit on lihtne asendada, mis tagab paremad puhastustulemused ja pikendab seadme kasutusiga.

Tarvikud

põrandalappPõranda puhastuslapp

Praktilist, kõrge imavusega mikrokiudlappi on lihtne paigaldada ning see kogub kokku auru poolt sulatatud mustuse.

vaiba tarvikVaipade/vaipkatete tarvik

Maksimaalse kasutusmugavuse tagamiseks on lihtsalt paigaldatav ja eemaldatav raam vajalik aurumopi liigutamiseks vaipkatete ning ka vaipade peal.

nailon harjasNailonharjastega ümarharjad

Kasutatavad paakunud mustuse kõrvaldamiseks: lisavada auru tõhususele harjaste abrasiivse toime. Sobivad ka õrnadele pindadele.

vuugivahede tarvikVuugivahede tarvik

Spetsiaalse kujuga harjased keraamiliste plaatide vuugivahede puhastamiseks: vuugivahe täpseks järgimiseks on harjased reas.

aurukonsentraatorAuru kontsentraator

Tagab auru suurema kontsentratsiooni ja on tänu kumerale kujule kasutatav raskesti ligipääsetavate kohtade puhastamiseks; see tuleb paigutada auruotsikule.

auruotsikAuruotsik

Suunab kontsentreeritud aurujoa raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse. Ideaalne radiaatorite, uste ja aknaraamide ning ruloode puhastamiseks.

väike hariVäike hari koos akna puhatustarvikuga

Eraldi kasutatuna on sobiv akende ja peeglite puhastamiseks ning kombinatsioonis puhastussokiga saab auruga puhastada polstreid ja madratseid, garderoobiuksi, uksi ja muid lamedaid pindasid.

puhastussokkPuhastussokk

Kinnitatuna väikesele aknapuhastusharjale, korjab see üles auru poolt sulatatud mustuse ning puhastab samal ajal kangaid ja polstreid, autosalongi, väikeseid vertikaalseid ja horisontaalseid kõvasid pindasid.

painduv auruvoolikPainduv auruvoolik

Kasutades eraldi või kombinatsioonis teiste tarvikutega, suurendab see tegevusulatust ja paindlikkust toote kasutamisel kõige raskema juurdepääsuga kohtade puhastamisel.

deodorantFrescovapor deodorant

Spetsiaalne deodorant, mis on ettenähtud segamiseks auruga. See sisaldab looduslikke ained ja võitleb lõhnadega. Seadmega on kaasas 200 ml pudel.

Tehniline info

Töötamise autonoomsus Piiramatu
Mahuti maht 0,3 l
Mõõdud (PxLxK) 32 x 20 x 112
Frescovapor dosaator Jah
Kaasasolevate tarvikute arv 11
Katlakivi filter Jah
Parkimissüsteem Jah
Kaal 2,4 kg

Maksimaalne võimsus 1500 W
Töötamise ulatus 7,5 m
Auru reguleerimine Jah
Eemaldatav mahuti Jah
Süsteem Auromopp koos käsipuhastiga
Auru valmisoleku näidik  Jah
Soojenemisaeg (min) 15 sekundit
Toote kood PTEU0274