Unico: Spetsiaalne multifunktsionaalne tolmuimeja

Spetsiaalne multifunktsionaalne tolmuimeja

Veel võimsam, veelgi efektiivsem.

Unico on võimas multifunktsionaalne tolmuimeja, mis ühendab mitmetsüklilise imemise tehnoloogia hügieenilise auru võimsusega. Multifunktsionaalne seade, mis puhastab ja kuivab kõik pinnad majas: põrandad, vaibad, diivanid ja padjad, madratsid, peeglid ja aknad, vannituba ja pliidiplaadid. Igapäevaseks puhastamiseks loodud, igapäevaselt kasutatav tolmuimejana ja aurupuhastina, kui soovite pesta ja auruga kogu maja puhastada.


IMAB, PUHASTAB JA KUIVATAB

TOLMUKOTITA MITMETSÜKLILINE SÜSTEEM

IMAB KUIVA JA MÄRGA MUSTUST

SOBILIK KÕIKIDELE PINDADELE

HÄVITAB JA EEMALDAB 99.99% BAKTERITEST, MIKROOBIDEST JA VIIRUSTEST*


Puhatam õhk koju ja hüvasti tolmule.

Unico sisaldab tsentraalset tsüklonit ja mitut külgmist tsüklonit, mis tekitavad võimsa tsentrifugaaljõu, mis võimaldab tolmu õhust tõhusalt eraldada. Esimesel filtreerimisetapil jääb suur osa tolmu ja mustust mustusekollektorisse, kuid järgmistes etappides, eriti HEPA filtris, püütakse kinni ka väikseimad ja peeneimad osakesed, näiteks tolmulestad ja õietolm. Tulemuseks on puhtam tervislikum õhk ja seetõttu sobib Unico tolmuimeja eriti allergikutele.

Auruga on võimalik puhastada ilma puhastusvahendita.

Aur puhastab pinnad loomulikult ja põhjalikult – Unico on võimas aurupuhasti. Boileri tekitatud kõrge temperatuur ja rõhuga aur lahustavad mustuse ja kõrvaldavad kuni 99,99% mikroobe, bakteriteid ja viirusteid*, ilma et oleks vaja kasutada keskkonda kahjustavaid pesuvahendeid.

Lihtsa liikumisega aktiveeritakse auru välutamine, pakkudes oma erakordset puhastusvõimsust kõigile pestavatele pindadele, isegi kõige õrnematele. Kasutades imemisfunktisooniga, kas käsitsi või eelnevalt seatud programmide abil, eemaldab Unico auruga jäänud niiskuse, kuivatades kiiremini ja vähendades majapidamistöödeks vajalikku aega.

* Sõltumatu laboratooriumi poolt läbi viidud testid näitavad, et Polti Unico hävitab ja eemaldab 99,99% kõige tavalisematest mikroobidest, bakteritest ja viirustest.

Kiirem puhastus tänu detailidele.

Lihtne kasutada ja praktiline: Unico on ideaalne partner igapäevases võitluses tolmu ja mustuse vastu. Universaalne põrandahari muudab asendit lihtsa klõpsuga, tuginedes valitud funktsioonile ja puhastatavale pinnale. Kas peate tolmu imama oma vaipadelt või hoopis parketilt ja plaatidelt? Valige A-positsioon. Või soovite auruga puhastada ja kuivatada oma plaadid? Vali B. Või vali C, kui tahad vaevata põrandad ja õrnad põrandakatted nagu parkett puhastada. Ainult ühe harja kasutamisel saab kiiremini puhastada, sest tarvikute vahetamine pole enam vajalik. Vertikaalne käepide tähendab, et Unico saab hõlpsalt liikuda igas suunas ja ilma painutamiseta. Teil ei pea isegi tolmukottide pärast muretsema, sest Unico on tolmukotita ja mustuse kollektori tühjendamine toimub kiiresti ja seda on lihtne puhastada.

Täna on igapäevased majapidamistööd isegi lihtsamad.

Unico loodi igapäevase puhastamise hõlbustamiseks: 5 päeva nädalas kasutate seda põrandate puhastamiseks ja tolmu eemaldamiseks mööblist ning kord nädalas aurupuhastiga põrandate, vaipade, diivani, peeglite, vannitoa ja madratsite sügavapuhastamiseks. Täiuslik igapäevase tolmuimemise ja sügavpuhastamise kombinatsioon. Kuiva funktsiooni ja auru funktsiooni saab juhtida eelnevalt seadistatud puhastusprogrammide abil, mis reguleerivad automaatselt auru väljastamise ja kuivamise aega suurepärasteks tulemusteks.

Toodetud Itaaliaas: kvaliteet ja disain.

Unico on Itaalias kujundatud ja toodetud seade, mis on kokku pandud Como provintsis Bulgarograsso tootmiskohas. Selles tehases jälgitakse ja kontrollitakse tootmisprotsesse hoolikalt ning tagatakse kvaliteetne toode. Unico on Itaalia kogemuste ja oskusteabe tulemus, mis on alati tipptaseme sünonüümiks.