Vaporetto Lecoaspira: aurupuhasti ja veefiltriga tolmuimeja

Vaporetto Lecoaspira: aurupuhasti ja veefiltriga tolmuimeja

Ideaalne teie kodu põhjalikuks puhastamiseks.

Auru hügieeniline toime koos efektiivse veefiltriga imemisega tagab kõikide pindade sügavuti puhastamise, tolmu eemaldamise pikemaks ajaks ja tolmulestade, bakterite ja mikroobide eemaldamise, pakkudes puhtamat õhku. Kasutades Vaporetto Lecoaspirat aurupuhastina saate auruga puhtastada põrandaid ja kõiki pestavaid pindu samas kui tolmuimeja kogub kuiva mustuse ja vedelikud. Täiuslik toode, mis sobib eriti lastega või lemmikloomadega peredele.


HÜGIEENILINE AURUPUHASTUS, VEEFILTRIGA TOLMUIMEMINE

SOBILIK KA ALLERGIKUTELE

IMAB KUIVA MUSTUST JA VEDELIKKE

EEMALDAB JA HÄVITAB 99.99% MIKROOBIDEST, BAKTERITEST JA VIIRUSTEST

SOBILIK SÜGAVPUHASTUSEKS


Täiuslik hügieen: hävitab ja eemaldab 99,99% mikroobe, baktereid ja viiruseid * kemikaalideta.

Vaporetto Lecoaspira toodab alumiiniumboileris auru, mis on kuiv, konstantne ja tugev, kuni 6 bar rõhuga. See on kõige looduslikum vahend, mida saate oma kodu eest hoolitsedes kasutades, austades samal ajal keskkonda. Aur on lihtsalt kõrge temperatuuriga vesi, mis tänu jõudlusele saab tungida sügavale ja puhastada ka kõige karmimat mustust. Puhastage põhjalikult, kuid õrnalt. Puhastusvahendeid ega lisaaineid pole vaja: säästate raha ja keskkonda.

* Sõltumatu laboratooriumi poolt läbi viidud testid näitavad, et Polti Vaporetto Lecoaspira hävitab ja eemaldab 99,99% kõige levinumatest mikroobidest, bakteritest ja viirustest.

Kodune õhk on tänu veefiltri tehnoloogiale puhtam.

Vesi on parim tolmu-, tolmulestade- ja õietolmu koguja, puhastades õhku, mida te hingate. Veefilter genereerib pöörise kollektoris: tsentrifugaaljõud surub kogu tolmu kollektori põhja ja takistab selle hajumist ja õhku tagasi sattumist. Hepa filter, mis on lisatud vee filtreerimissüsteemile, võimaldab imeda kuiva mustust ja vedelikke, hoiab õhu puhta ja tervislikuna, takistades  isegi kõige väiksematel tolmuosakestel õhku tagasi sattumise.

Sobib allergikutele.

Auru tõhusus koos vee filtreerimise ja pestava Hepa filtriga muudab Vaporetto Lecoaspira ideaalseks abivahendiks allergikutele. Aur suudab tolmulestad hävitada kuumusega, imemisfunktsioon ja kõrge filtreeritavusega filtrid eemaldavad allergeenid, andes tagasi puhta õhu. Vaporetto Lecoaspira efektiivsus tolmulestade ja allergeenide kõrvaldamisel on sertifitseeritud prestiižse British Allergy Foundationi heakskiidu pitseriga.

Tõhus kõigil põranda pindadel, vannitoasisustusel, akendel, diivanitel, plaatidel ja isegi riietel.

Vaporetto Lecoaspira tootevalik on varustatud kõigi omaduste ja tarvikutega, mis on loodud kõikide kodu pindade hõlpsaks puhastamiseks: põrandad, isegi kõige õrnad põrandapinnad, plaadid, kraanid ja vannituba, pliidid ja väljatõmbeventilaatorid, madratsid, padjad ja diivanid, aknad ja peeglid ning isegi kardinad ja riided. Erinevad auru ja imemise seadistused võimaldavad kiiret ja lihtsat kasutamist, valides funktsiooni (aur, imemine või mõlemad), mis sobib kõige paremini teie puhastusvajadustega.

Itaalia kvaliteet

Vaporetto Lecoaspira on Itaalias valmistatud toode, mis on kokku pandud Comti provintsis asuvas Polti tehases. Itaalia südamega toode sisaldab kõiki meeskonna teadmisi ja oskusi, mis on keskendunud kvaliteedile ja hooldusele tootmisprotsessi kõigis etappides.