Vaporetto: täiuslik ja looduslik puhastamine!

Vaporetto: täiuslik ja looduslik aurupuhasti.

Kogu maja põhjalik puhastamine keskkonda austades.

Vaporettoon täiuslik ja keskkonnasõbralik lahendus kogu maja puhastamiseks ja hügieeniliseks muutmiseks. Tänu 150°C boileri temperatuurile ja 5 bar survele lahustab Vaporetto mustuse, aur puhastab pinnad ja eemaldab tolmulestad, mikroobid ja kõige tuntumad bakteridnagu stafülokokk ja salmonella. Kuivab koheselt, ei jäta pinnale jääke ega jälgi ja on keskkonnasõbralik: ei vaja puhastusvahendeid, kaitstes seeläbi keskkonda ja inimeste tervist.

Vaporettopakub erinevaid aurupuhasteid, mis vastavad erinevatele vajadustele ja puhastustöödele:

  • Kanistrigamudelid: varustatud kõrgsurveboileriga, mis muudab vee kõigest mõne minutiga auruks. Suur valik lisatarvikuid. Sobilik kõikide pestavate pindade puhastamiseks alates vannitubadest ja diivanites ning lõpetades akende puhastamisega. Ideaalne nii sügavpuhastuseks kui ka igapäevaseks kiireks puhastamiseks.
  • Aurumopid: loodud igat tüüpi põrandate puhastamiseks: plaaditud põrandate, laudpõrandate ja isegi vaipade puhastamiseks. Aur on valmis mõne sekundiga ja seade on koheselt valmis igapäevaseks kasutamiseks.
  • Aurupuhastuspüstolid: kerged ja lihtsad kasutada. Loodud kiireks väikeste pindade puhastamiseks nagu näiteks kraanid, vannituba, pliidiplaadid ja plaatide vuugivahed.

HÜGIEENILINE AURUPUHASTUS

HÄVITAB JA EEMALDAB  99,99% MIKROOBIDEST, BAKTERITEST JA VIIRUSTEST*

PUHASTAB KEMIKAALIDETA

SOBIB KÕIKIDELE PINDADELE

SOBIB KA ALLERGIKUTELE


Keskkonnasõbralik puhastamine: hävitab ja eemaldab 99.99% bakteritest, mikroobidest ja viirustest kemikaale kasutamata.*

Kodu puhastamine auruga on looduslik ja ökoloogiline meetod. Puhastusvahendeid ei ole vaja, piisab ainult kõrge temperatuuriga veest, mis muutub ületamatuks plekkide, mustuse, katlakivi eemaldamisel ja hävitab ka 99.99% baktereid nagu näiteks salmonella ja stafülokokk. Igapäevane Vaporetto aurupuhastI kasutamine on vastutustundlik valik, mis aitab kaitsta keskkonda ja vähendab leibkonna eelarvet, kõrvaldades pesuvahendite tarbimise.

*Ettevõttevälise sõltumatu labori tehtud katsed näitavad, et Polti Vaporetto hävitab ja eemaldab 99,99% kõige enamlevinud eostest, bakteritest ja viirustest.

Sobilik ka allergikutele: aur eemaldab tolmulestad.

Vaporetto efektiivsust tolmulestade kõrvaldamisel on näidanud Cambridge’i Ülikooli ja Lyoni Dermatoloogilise Haigla poolt läbiviidud testid. Cambridge’i Ülikool on leidnud, et Vaporetto aur kõrvaldab madratsitest 98% tolmulestasid ja 97% vaipadest, vähendades allergeenide osakaalu 86%. Lyoni dermatoloogiline haigla on samuti tõestanud, et võimsas Vaporetto aurujuga  kõrvaldab sügeliste lestad pärast ainult 5 sekundit auruga puhastamise. Lisaks on Vaporettol sertifikaat Briti Allergiafondist, prestiižsest Briti institutsioonist, kes annab heakskiidu tootele, mis on efektiivsed allergeenide eemaldamisel keskkonnast.

Teie liitlane maja iga ruumi puhastamisel.

Vaporetto kanister-mudelid on mitmekülgsemad kui kunagi varem: aur sobib kõigile pindadele ja suur valik tarvikuid võimaldavad puhastada vaipasid, laudpõrandaid, aknaid, pliite, vannitoa sisustust ja isegi kadrinaid. Mõnel mudelil on ka õlarihm, mis muudab puhastamse veelgi lihtsamaks. Vaporetto pakub laia valikut jõudluse poolest erinevaid mudeleid, et sobida kõikidele vajadustele puhastamisel.

Aurumopid, mida on kerge kasutada, kerged ja valmis sekunditega.

Vaporetto aurumopid on kerged ja lihtsad kasutada, mõeldud kiireks igapäevaseks puhastamiseks. Varustatud soojusvahetiga, mis tekitab auru kõigest mõne sekundiga. Kohe valmis kasutamiseks, puhastab põrandad efektiivselt. Mõnel mudelil on integreeritud käeshoitav aurupuhasti, mis pakub lisaks põrandate puhastamisele võimalust puhastada ka väikeseid pindu nagu näiteks kraanid, vannituba, pliidid ja padjad.

Aurupüstolid: väike suurus kiireks ja sihipäraseks puhastamiseks.

Aurupüstolid on Vaporetto tootevaliku väikseimad ja kõige paremini juhitavad mudelid, kuid on auru puhastusvõimsuse poolest sama tõhusad. Sobilik väiksemate pindade puhastamiseks, kasulik väikeste plekkide eemaldamiseks vaibadest või diivanitest ning aitab hoida pliidiplaadid, kraanid ja vannitoa sisustuse puhtana iga päev. Lisaks võite kasutada aurupüstolit taimede ja kardinate värskendamiseks ning riietelt lõhnade kõrvaldamiseks. Mõned mudelid on varustatud paagiga, mis võimaldab teil kasutaa auru ja õhuvärskendaja kombinatsiooni, mis levitab kogu majas meeldivat puhast lõhna.