Forzaspira: valik tolmukotita tolmuimejaid

Forzaspira: valik tolmukotita tolmuimejaid

Maja puhastamine lihtsalt ja tõhusalt

Forzaspira tootevalik näitab Polti pühendumust ja missiooni lihtsate ja praktiliste toodete kujundamisel, mis võib olla igapäevase majapidamise puhastamise korraldamisel väärtuslik abi. Iga vajaduse ja nõudluse jaoks sisaldab Forzaspira tootevalik kompaktseid silindertolmuimejaid koos erinevate pindade puhastusseadmetega, juhtmeta ja juhtmetega varstolmuimejaid kiiremaks puhastamiseks ja klaasipuhastusseadmeid klaasi ja peeglite puhastamiseks.


TSÜKLILISED JA MITMETSÜKLISED SÜSTEEMID

KÕRGE FILTEERITAVUSEGA SÜSTEEMID

JUHTMEGA JA JUHTMETA


Eemaldage tolm puhtama õhu nimel

Polti Forzaspira tootevalik pakub laia valikut kodumajapidamises kasutatavaid tolmuimejaid ja filtreerimistehnoloogiaid, mis muudavad võimalikuks mitte ainult peene tolmu imemise, vaid ka selle kogumise laiali hajumiseta. CYCLONIC tehnoloogia põhineb ühe suure tsükloni olemasolul mustusekollektoris, mis võimaldab eraldada väiksemaid mustuseosakesi suurematest. Lõpptulemusena püüab HEPA-filtrer kinni kõik tsüklonis filtreerimata peened osakesed. Teise võimalusena sisaldab MULTICYCLONIC tehnoloogia lisaks suurele tsüklonile ka mitmeid väiksemaid tsükloneid, mis suurendavad filtreerimise ulatust, eraldades isegi väikseimad tolmuosakesed. HEPA või EPA-filtri olemasolu ja mitmeastmelise filtreerimisega tagavad puhtama õhu, sest tolmu ei viida keskkonda uuesti tagasi.

Energiaklass: tõhusa valiku tegemiseks

Vastavalt Euroopa direktiivile n. 2010/30 / EU on energiamärgise eesmärk suunata tarbijat energiatõhusa toote ostmiseks. Toimivuse põhjal on tolmuimejad jagatud seitsmesse energiaklassi A – G. Klass A tähistab kõige energiatõhusamat toodet. Sildil on muuhulgas ka muu teave: energiatarbimine seadme aastasel kasutamisel, kui palju tolmu mudel tagastab keskkonda väljundmootorist kasutamise ajal, müratase, vaipade puhastamise tulemuslikkuse klass ja põrandapuhastus. A-klassi tolmuimejad on kõige tõhusama, kõrgeima jõudlusega. Polti pakub tolmuimejaid kuni kolmekordse A klassini, et täita kõiki puhastusvajadusi, keskendudes säästmisele.

Laadige viivitusteta liitiumpatareidega

Võrreldes tavapäraste patareidega, laevad Forzaspira SR-is kasutatavad liitiumioonakud energiat kiiremini, ei esine “mäluefekti” ja kestavad kauem, kuna nad kaotavad oma energiamahtu aeglasemalt. Eeliseks on see, et seadet saab igal ajal laadida, ilma et peaksite ootama aku täielikku tühjenemist. Väga mugav, kuna see tähendab, et teie seade võib olla alati laetud, vältides tarbetut ootamist, eriti kui on vaja “ootamatult” koristada.

Triipudeta aknad, peeglid ja klaasid.

Akende puhastamine pole kunagi olnud lihtsam. Forzaspira aknapesurid on juhtmeta, laetavad ja kerged manööverdada. Need sobivad ideaalselt maja kõigi akende puhastamiseks, aga ka muude siledate pindade puhastamiseks (näiteks lauadele), peeglite, plaatite ja dušiklaaside puhastamiseks. Lihtsalt puhastage pinnad niiske lapiga või oma lemmik puhastusvahendiga. Forzaspira aknapesurid koguvad niiskuse ja kuivavad ühe liigutusega.