Meist

Meist

Oleme POLTI kaubamärgi ametlik esindaja Eestis ja Soomes!

Meie tooteid kasutavad üle maailma miljonid rahulolevad inimesed, mis teeb meile suurt au ja julgustab olla veelgi parem partner oma klientidele.

Meie visioon

Olla liider uuenduslikes tehnoloogiates luues seeläbi meie klientidele ja partneritele lihtsama, turvalisema ja parema elu.

Meie väärtused

Loome oma klientidele võimaluse saada täielikku personaalset teenindust toodete hoolduse korral, mis pikendab toodete eluiga.

Innovaatilisus

Meie tooted on ühed maailma tunnustatumad ja parimad oma segmendis. Viime Eestis edasi Itaalias loodud uusimaid kodumasinate tehnoloogiaid.

Soovime tagada klientidele omas kodus parimad tingimused kodu- ja rõivahoolduseks.

 

Polti grupp toodab keskkonnasõbralikul viisil innovatiivseid kodumasinaid.

Alates 1978. aastast oleme me hoolitsenud teie majapidamiste ja perede eest, töötades välja ja tootes uuenduslikke ja kõrgekvaliteetseid kodumasinaid, näidates samas austust üles ka looduse ja keskkonna vastu.

Asutaja Franco Polti intuitsioonist sündinud ettevõte on tänaseks rahvusvaheline kontsern, millel on rohkem kui 250 töötajat ja mille tütarettevõtted ja edasimüüjad tegutsevad enam kui 50 riigis üle kogu maailma.

Ettevõtte peakorter asub Itaalias, Como lähedal asuvas Bulgarograsso linnas.

Polti maailmas

Itaalia on meie riik, maailm on meie kodu.

Enamik meie tooteid on välja töötatud, toodetud ja kokku pandud Itaalias, meie Bulgarograsso linnas asuvas tootmisüksuses. See võimaldab meil pakkuda kõrgekvaliteetseid lahendusi ja vähendada keskkonnamõjusid.