Auruga puhastamine ja selle efektiivsus

Igapäevane auruga puhastamine omab imepäraseid eelised: see ei võimalda teil üksnes teostada loomulikku ja lihtsat sügavpuhastust üksnes auru toimel, vaid lisaks vältida keemiliste puhastusvahendite puudutamist ja sissehingamist.

Auru kasutamisel puhastusmeetodina kaitsete te oma tervist, väldite allergiat ja hoiate keskkonda, puhastades loodusliku meetodiga ilma planeeti kahjustamata.

Miks auruga puhastamine on niivõrd tõhus?

Kõrge surve ja temperatuuriga aur suudab eemaldada ja lahustada tõhusalt mustuse ning kõrvaldada bakterid ja tolmulestad kestva tulemusega. Mineraalivaba ja elektrit mittejuhtiv 120°C aur neutraliseerib tolmuosakeste staatilise laengu. Tänu kõrgele temperatuurile lagundab ja lahustab aur mustuse, vabastades ja püüdes kinni kõik selle osakesed: rasva, allergeenid ja tolmulestad. Lisaks sellele saate te auruga oluliselt veetarbimist vähendada. 1 liitri veega saate toota ligikaudu 1000 liitrit auru!

auruga-puhastamineKuidas Vaporetto ja Vaporetto Lecoaspira töötavad

Vaporetto ja Vaporetto Lecoaspira tagatud tulemuste aluseks on järgmine põhimõte: õige temperatuuri ja õige survega aur. Neutraalne aur temperatuuriga 120°C ning rõhuga 3 kuni 6 bar võimaldab puhastada sanitaarselt kõik teie kodu pinnad. Polti auru tõhusust kinnitab Briti Allergiafondi heakskiidumärk.

Aur hoolitseb ka teie rõivaste eest: kuiv, tõhus ja kõrge survega aur tungib läbi kiudude (isegi mitmest kihist) ja eemaldab koheselt kortsud. Vaporella tulemuste saladus peitud auru kvaliteedis: pidev vool ja suur võimsus tähendab, et te saate triikida ideaalselt isegi kõige õrnemaid esemeid üksnes ühe tõmbega. Vaporella alusplaadi kõrgem aurusurve saavutatakse plaadi otsas olevate avade kaudu, mis suunavad aurujuga ja muudavad selle võimsamaks. Sellisel viisil eemaldab avadega ala kortsud, kui aur kangasse suunatakse, ülejäänud alusplaat aga tagab, et kortsud ei taastu. Seega on triikimine Vaporella abil poole kiirem ja lihtsam.