Tolmulestade hävitamine - lõplik ja looduslik lahendus

Polti Cimex tõrje- ja desinfitseerimisseadme kuumutatud kuiv aur on innovatiivne ja tõhus lahendus tolmulestade probleemi likvideerimiseks.

Selle süsteemi eriliseks omaduseks on auru tüüp, mis pärast boileris tekitamist (sarnaselt tavapärastele aurugeneraatoritele) kuumutatakse lisaks kogu maailmas patenteeritud Polti otsikus maksimaalse temperatuurini 180°C.
Edastuse ajal segatakse aur HPMed puhastuslahusega, vee ja alkoholi põhise lahusega, mis sisaldab naatriummetasilikaati ja naatriumkarbonaati ning mida võib kasutada inimeste juuresolekul.

Auruvool temperatuuriga 180°C suudab kõrvaldada täiskasvanud putukad, vastsed ja munad termošoki toimel.

Laboratoorsed katsed tõestavad Cimex tõrje- ja aurudesinfitseerimisseadme tõhusust

Labori- ja välikatsed on tõestanud kõrgkuumutatud kuiva auru tõhusust voodilutikate kiirel hävitamisel.

Laboratoorsetes katsetes (mille viis läbi Pest2000) kasutati mitmeid erinevaid materjale (puit, kangas, metall jt.), et luua kunstlikult mõningaid rohkem levinud paiku, kus lutikad pesitsevad.

Igas simulatsioonis paigutati täiskasvanud putukad ja vastsed (katsed lutikatega nende mobiilses faasis) või tiined emased putukad (katsed munadega) materjalidele.

Ühekordne töötlus ülikuuma kuiva auruga kiirusega ligikaudu 10 cm/sek suutis hävitada kõik munad ning väga suure osa täiskasvanud putukatest ja vastsetest.

Välikatsete jaoks valiti välja reaalsed putukate pesitsuspaigad, nagu näiteks hotellid ja inimeste kodud, ning töödeldi neid ülikuuma kuiva auruga.
Katsete tulemused olid äärmiselt positiivsed: hävitati 100% munadest ja 90% putukatest.

Aur desinfitseerib looduslikult ja ei sunni ruume sulgema

Erinevalt kemikaalidest, mis nõuavad täieliku desinfitseerimise saavutamiseks kolme kuni nelja töötlust, kõrvaldas Cimex tõrje- ja desinfitseerimisseadme ülikuum kuiv aur putukad täielikult juba kahe-kolme töötluse järel. Sihipärane töötlus ülikuuma kuiva auruga osutus tõhusaks lutikate hävitamise viisiks ja kiiremaks ning väiksema keskkonnamõjuga alternatiiviks kui võimaliku toksilise mõjuga kemikaalide kasutamine.

Lisaks sellele nõuab kahjuritõrje tavapäraste keemiliste putukatõrjevahenditega ruumide täielikku evakueerimist ja ventileerimist enne, kui neid saab uuesti kasutada, mis tähendab pikki ooteaegu.
Ülikuuma kuiva auru võib kasutada isegi siis, kui ruumis viibib inimesi, sest ülikuuma kuiva küllastunud auru ja HPMED segu on inimestele ohutu.

Tänu tehnilistele omadustele ja mitmekülgsusele on Cimex tõrje- ja desinfitseerimisseade ideaalne lahendus lutikate ja tolmulestade tõhusaks hävitamiseks hotellides ja muudes majutusasutustes, rongides, bussides, laevades ja teistes üldkasutatavates paikades – kiiresti, lihtsalt ja inimeste tervisele ohutult.