Aurumopp Moppy Red

159.00 

Tarneaeg: 1 – 3 päeva

Aurumopiga Moppy saate nautida uutmoodi puhtust vaid ühe tõmbega.

Aurumopp Moppy koosneb laadimisalusest, mis aurutab ja desinfitseerib puhastuslappi, ning kergest ja liikuvast juhtmevabast mopist, mis on valmistatud anodeeritud alumiiniumist ja mis ulatub kõikidesse nurkadesse ja liigub sujuvalt ümber takistuste. Kuuma auruga desinfitseeritud lapp puhastab ja desinfitseerib igat tüüpi põrandad ja vertikaalsed pinnad, eemaldades 99,9% pisikutest ja bakteritest* kemikaalide abita. Aurumopp Moppy on viivitamatu, praktiline ja kiire, kuna kombineerib endas auru tõhususe ning kerge ja liikuva mopi lihtsuse, kaotades vajaduse veeämbri ning tüütu ja raske tassimise järele. Lisaks on teie käed aurumoppi kasutades alati puhtad ja kuivad.

 • Puhastab ja desinfitseerib kuuma auruga töödeldud lapi abil
 • Kõrvaldab 99,9% pisikutest ja bakteritest*
 • Puhastab kemikaalideta
 • Igat tüüpi põrandatele ja vertikaalsetele pindandele (uksed, kapiuksed, plaadid)
 • Tolmueemaldusfunktsioon elektrostaatiliste lappide abil
 • Kuivatab põrandad kohe, ei jäta triipe
 • Valmis 10 sekundiga
 • 0,7 l veepaak, piiramatu liikumisvabadus
 • Anodeeritud alumiiniumist valmistatud juhtmevaba, teleskoopkäepidemega mopp
 • Suurem puhastuspind: 39×9 cm puhastusotsik
 • Kaasas 4 lisatarvikut: 2 masinpestavat mikrokiudlappi + 2 elektrostaatilist tolmulappi
 • Toodetud Itaalias
Puhastab ja desinfitseerib kuumaauruga töödeldud lapi abil Aurumopp Moppy Red juhtmevaba Kõikidele põrandatele ja pestavatele vertikaalpindadele Kõrvaldab 99.9% pisikutest jabakteritest*
Puhastab ja
desinfitseerib
kuumaauruga töödeldud lapi abil
Juhtmevaba mopp Kõikidele põrandatele
ja pestavatele vertikaalpindadele
Kõrvaldab 99.9% pisikutest ja bakteritest*
 Moppy kasutusjuhend

Tootekood: PTEU0275 Kategooria:

Toote omadused

Puhastus ja desinfitseerimine 5 sammuga

Täitke paak kraaniveegaja oodake — aurumopp Moppy on valmis kõigest 10 sekundiga. Aurutage mikrokiudlappi alusel ja asuge puhastama: kuuma auruga töödeldud lapp eemaldab pinnalt ja kogub hõlpsasti kokku kogu mustuse ja bakterid.Juhtmevabamopp on liikuv ja ülikerge, ulatudes mugavalt ka kõige raskemini ligipääsetavatesse kohtadesse. Asetage lapp uuesti alusele ja aurutage lappi uuesti, eteemaldada 99,9% pisikutest ja bakteritest.*

Moppy: lihtne ja tõhus

Aurumopiga Moppy saate nautida uutmoodi puhtust: see on lihtne ja tõhus. Laborikatsete tulemused on kinnitanud aurumopi Moppytopelttõhusust: see eemaldab kõikidelt pindadelt 99,9% pisikutest ja bakteritest ning hävitab need seejärel tänu auru looduslikule jõule. Laadimisalusel olev roheline märgutuli näitab, etpisikud ja bakterid on edukalt kõrvaldatud ja lapp desinfitseeritud.

Kõikidele põrandatele ja muudele pindadele

Aurumopiga Moppy saate puhastada igat tüüpi põrandaid (plaadid, marmor, parkett) ja ka vertikaalseid pindu, näiteks plaaditud seinu, uksi, kapiuksi jms. Lisaks vähendab mopi otsiku suur pind pindade desinfitseerimiseks kuluvat aega.

Kerge ja käepärane

Aurumopp Moppy on kerge ja kompaktne, tänu ergonoomilisele käepidemele on seda lihtne liigutada. Jätke hüvasti raskete veeämbrite ja tüütute veepritsmetega. Anodeeritud alumiiniumist valmistatud ülikerge juhtmevaba mopp tagab maksimaalse paindlikkuse: teleskoopkäepidet saab vastavalt kasutaja pikkusele reguleerida, 360° pöörlev ning lai, kuid õhuke mopi otsik ulatub ka kõige varjatumatesse nurkadesse ning puhastab hõlpsasti ka vertikaalsed pinnad.

Kuivatab pinnad kohe, ei jäta triipe

Aurumopiga Moppy saavad pinnad kiiresti ja ühtlaselt kuivaks — tänu auru ja mikrokiudlappide kombineeritud toimele ei jää pinnale häirivaid veetriipe ega muid jälgi.

Hoidke oma käed alati kuivad ja puhtad

Selleks, et kinnitada mikrokiudlappi juhtmevaba aurumopi Moppy külge, ei pea te kummarduma ega oma käsi kasutama : lapi kinnitamiseks asetage lihtsalt mopi otsik lapile. Pärast puhastamist asetage jalg lapi väljaulatuvale osale ja tõstke mopp musta lapi pealt ära.

Kaitske Moppy abil keskkonda

Aurumopp Moppy puhastab vaidkraaniveega , mis auruks muudetuna desinfitseerib pinnad looduslikult jakemikaalivabalt, kaitstes nii teie tervist ja keskkonda. Lisaks on aurumopi Moppy kasutamiseksvaja vaid 0,7 l kraanivett, et puhastada 250 m2 suurune ala — see veekogus on oluliselt väiksem võrreldes veekogusega, mis kulub traditsiooniliste koristusvahenditega koristades.

Mikrokiudlappide tõhusus

Aurumopi Moppy mikrokiudlapid on äärmiselt efektiivsed mustuse, pisikute ja bakterite kogumisel igat tüüpi põrandatelt ja vertikaalsetelt pindadelt ning nende säilitamisel lapi sees. Lapid on valmistatud õhukesest, painduvatest ja vastupidavatest kiududest, mida iseloomustab suur imavusja võime eemaldada mustus pinnalt ja hoida seda endas, kuni lapp masinas puhtaks pestakse.

Eemaldage tolm hõpsasti

Aurumopp Moppy eemaldab tolmu tänu elektrostaatilistele lappidele, mille spetsiifiline struktuur ja paksus eemaldavad pinnalt tolmu, juuksekarvad, lemmikloomade karvad ja ämblikuvõrgud. Kinnitage tolmulapp mopi otsikul olevate spetsiaalsete nuppude külge (mikrokiudlapi peale) ja alustage tolmu eemaldamist: ülikerge mopp ulatub isegi kõige raskesti ligipääsetavatesse nurkadesse ning selle suur otsikaitab teil kõik pinnad puhastada vaid mõne tõmbega.

Tarvikud

Universaalsedmikrokiudlapid

Komplekti kuulub 2 suure imavusega mikrokiudlappi, et eemaldada kõikidelt pindadelt mustus ja lukustada see endasse. Lappe on lihtne kinnitada ning need on masinpestavad.

Tolmu püüdvad elektrostaatilised lapid

Komplekti kuulub 2 ühekordselt kasutatavat elektrostaatilist lappi XXL suuruses (30×50 cm), mis on eriti head tolmu ja mustuse eemaldamiseks.

Tehniline info

Süsteem Juhtmevaba mopp koos desinfitseerimisalusega
Töötamise autonoomsus Piiramatu
Paagi maht 0,7 l
Laadimisjaama võimsus 1500 W
Soojenemisaeg 10 sekundit
Teleskoopkäepideme pikkus min 70, max 125 cm
Ülikerge mopi kaal 0,5 kg
Ülikerge mopi materjal Anodeeritud alumiinium

Auru väljutamist tähistav märgutuli Jah
Desinfitseerimist tähistav märgutuli Jah
Komplekti kuuluvad lapid 4
Laadimisjaama juhtme pikkus 1,8 m
Mopi otsiku suurus 39 x 9 cm
Laadimisjaama suurus (LxKxP) 41 x 21 x 98 cm
Kogukaal 2,8 kg
Toote kood PTEU0275

*Aurumoppi Moppy on testitud järgmiste enim levinud bakterite suhtes: Escherichia coli, Enterococcus faecalis, Pseudomonas aeruginosa, Salmonella enterica, Aspergillus brasiliensis. Seadme kasutamisel nõuetekohaselt ja vastavalt kasutusjuhendis toodud juhistele eemaldab aurumopp Moppy ühe tõmbega 99,9% pisikutest ja bakteritest kõikidelt pindadelt ning lukustab need lappi. Seejärel eemaldab aurumopp Moppy 99,9% kõikidest lapis olevatest pisikutest ja bakteritest ajal, mil lappi mopi aluses aurutatakse.