Vaporella: aastast 1978 tuleviku suunas!

Vaporella: teie aurutriikraud boileriga

Pidevalt arenev klassika

Pakkudes kõigile professionaalse triikimise kvaliteeti ohverdamata kodumajapidamise seadme mugavust, oli Franco Polti idee, kes aastal 1978 lõi Vaporella, esimese auruga triikraua koos eraldi katlaga, mis oli mõeldud kodus kasutamiseks. 40-aastase ajaloo, disaini ja evolutsiooniga on Vaporella võitnud tarbijaid üle kogu maailma oma auru kvaliteediga, mis võimaldab triikida kiiremini ja pingutuseta. Kultuslik toode, mida on pidevalt täiustatud, et vastata nende inimeste vajadustele, kes seda igapäevaelus kasutavad. Täna, koos La Vaporella’ga, toob Polti triikimise tuleviku kõikidesse kodudesse.


KUIV AUR, MIS JÄTAB RIIDED KUIVAKS

TIPPU KOONDATUD AVAD KORTSUDE SILUMISEKS

SUUREPÄRANE TULEMUS KÕIGEST ÜHE LIIGUTUSEGA


Täiuslik triikimine Vaporella auruga

Vaporella südameks on pumbaga kõrgsurveboiler, süsteem, mis suudab luua suure jõudlusega konstantset auru, et tagada erakordsed triikimise tulemused. Boilerist tulev auru tungib kanga kiududesse, tasandab need ja muudab triikraua liikumise üle kanga kiiremaks ja efektiivsemaks. Vaporella toodetud auruga saate samal ajal triikida mitut kihti riideid, nii et rätikute ja laudlinade triikimine on kiirem kui kunagi varem. Samuti on võimalik kasutada triikrauda vertikaalselt (jakid, mantlid, rippuvad kardinad).

Vähem jõupingutusi, rohkem tulemusi Vaporella tallaga.

Vaporella tallaga kaasneb eripära, et avad on koondatud tippu, et võimaldada võimsamat ja kontsentreeritumat auru, mis tungib kiiremini kangasse ja kõrvaldab kortsud koheselt, samal ajal kui ülejäänud tald seab pressitud kangast ja kuivab selle. Funktsioon, mis on alati eristanud Vaporella talda ja mis on ka uuel La Vaporellal, on endiselt patenteeritud ja uuendusliku plaadi tunnusjoon.

Teie vajadustele vastav tald

Triikimine ei ole kõigile samasugune. Polti teab triikimisvajadustest ja sellepärast pakub ka erinevaid funktsioone sisaldavaid triikraudasid ja taldasid. Polti La Vaporella oma uuendusliku 360 ° fluid curve tehnoloogiaga tallaga, mis on kriimustuskindlast alumiiniumist, tagab suurepärase tulemuse ühekordse liigutusega: talla ümardatud servad võimaldavad triikimist ilma igasuguste raskusteta ja ületada erinevaid takistusi; eriline soon ja topeltkatte keraamika hõlbustavad auru optimaalset jaotumist ja seega täiuslikku sujuvat triikimist. Alumiiniumi kasutatakse ka meie traditsioonilistes professionaalsetes triikraudades, olles Vaporella tootevaliku tunnusjoon. Selle materjali eeliseks on soojuse ühtlane levitamine kogu talla ulatuses, samal ajal kui kõrge tald pressib kortsudele ja aitab neid kiiremini siluda. Roostevabast terasest ja kriimustuskindlla tallaga triikraud võimaldab teil kiiresti ja ohutult triikida kangaid, samal ajal kui kergesti liikuv keraamiline kate pakub veelgi kergemat libisemist, mis võimaldab erakordselt mugavat triikimist.

Valige tehnoloogia, mis vastab kõige paremini teie vajadustele

Vaporella piiramatu tööautonoomiaga mudelid sobivad neile, kes kasutavad triikrauda mitu tundi ilma katkestusteta. Kui vesi saab otsa, saab paaki täita ootamata ja pump suunab selle boilerisse. Vaporella mudelid koos kaitsekorkadega on soovitatavad kasutajatele, kes triigivad sageli, kuid lühikese aja jooksul (maksimaalselt 2 tundi). Vesi valatakse otse boileri sisse ja kaitsekork kaitseb lekete ja paagi avamise eest, kuni on jäänud ainult minimaalne rõhk. Üldiselt on kaitsekatetega aurutriikrauad vaiksemad ja kompaktsemad kui teisi tehnoloogiaid kasutatavad, kuid nende soojenemiseks ja valmisolekuks kulub veidi aega.